Tikri blogi lugemine tuleks ÄRA KEELATA.

Esiteks on tal kohvimasin, millest ma juba aastaid unistan ja teiseks elab ta Tartus. Olen kadedusest roheline.

Vähemalt on mul kaks kassi.

Advertisements

2 thoughts on “

  1. tikker ütles:

    hahaa. ma ei saa selle kohvimasinaga üldse läbi. poolteist aastat tegin londonis erinevate suurte masinatega suurepärast kohvi ja latte art oli täiesti käpas. sellel väiksel tuleb imelik espresso (pole seda nö vahtu peal, mis suure masinaga viitas sitale kvaliteedile, ma ei tea, äkki mul on valesti jahvatatud kohvi vms) ja piima ei õnnestu ka nii vahustada nagu peab – vaht jääb sitt ja piim pole piisavalt kuum, ehkki kann on samasugune, mida algusest peale kasutanud olen ja ma olen (olin?) hästi treenitud käega kuumust katsuma.

    nii et iga kord, kui ma kohvi teen, siis ainult frustreerun, et ei tule selline nagu londonis – ma pole kvaliteediga absoluutselt rahul. viimane lootus on, et kui kuskilt väiksema kannu saan, siis õnnestub piimale õige vahu tekitamine paremini, aga ma ei tea, kust seda eestist saada võiks, UKs ka poest ei leidnud, tellisin netist.

    ja kui see ka ei aita, viskan masina välja. tegelt maitseb mulle filtrikohv koorega nagunii kõige rohkem, lihtsalt lillejoonistamise himus sai kallis masin kaasa ostetud ja mida ma sellega teha ei suuda, on lilled. blah.

    aga tartus on hea elada küll ;)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s