Minu argipäev

Kui poest koju tulles asjad kotist maha tõsta, siis kui suur on tõenäosus, et kassid neist läbi jooksevad ja piimapakid veidikene katki teevad? Mul oli esikus igatahes piimavann eile õhtul.

Hommikul viisime Allaniga poisi lastetuppa, ise käisin korra loengus (homme on eksam). Rüblik väsitas end tädidega mängides nii ära, et jäi kärus silmapilkselt magama. Jalutasime Kaubamajast läbi, näppisin natuke suviseid sandaale ja sattusin teistkordselt maapealsesse põrgusse. Täna, kui ma olin otsustanud, et premeerin end Werneri napoleoni koogiga, seda ei olnud. No egas midagi, koju siis.

Jätsin poisi akna alla magama ja ise tegin kiirkoristuse. Ette rutates pean mainima, et praeguseks pole sellest midagi alles. Poiss ärkas, sai süüa ja siis tuli sõbranna oma lapsega, keda ma paar tundi hoidma pidin. Poisid said omavahel väga hästi hakkama, minul oli ainult vähe keerulisem, kuna Fiat tahtis hiirt mängida ja Krae tahtis pai ja lapsed tahtsid tähelepanu. Püsivust pole kummaligi mitte minutitki: auto peale, autolt maha, pusle mänguasjakastist välja ja tükid laiali, siis kiirjooks teise tuppa, kaks sekundit autodega mängimist, siis klotsikast, kaks klotsi kasti, siis mänguasjakasti ronimine, siis kaks lehte raamatut vaadata, siis… Mingil hetkel ma tõepoolest soovisin, et mul oleks neli kätt, sest kahele jõnglasele pudru keetmine ja nende söötmine samaaegselt on suhteliselt keeruline tegevus. Õnneks Jossu söötis J-d – sain käed vabaks, et Marite kõne vastu võtta. No ja kogu selle möllu kõrvalt kellegagi vestelda on veel märksa keerulisem.

Kui sõbrants tagasi oli, siis käisime tiiru poes ja jalutasime läbi lemmikloomapoe tagasi. Fiatsil olid hiired otsas ja Jossu sai natuke papagoisid vaadata. Siis mängisime, pesin pesu, tegin lasanje valmis, söötsime üksteist ja nüüf on poiss tudish ja mina rampväsinud. Ilus elu.

Käisin just teises toas talle tekki peale panemas. Naeratas läbi une ja ütles “Aitäh”!

Advertisements

One thought on “Minu argipäev

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s