Urin Couchsurfingu teemadel

Hoolimata kogu mu liberaalsusest, ajas see postitus harja punaseks.

Mõni ime siis, et asjaga mitte kursis olevatel inimestel on esimene küsimus Hospitalityclubist või Couchsurfingust kuuldes, et on see mingi fuck-club vä?

Ei ole.

See on mõnus alternatiiv hotellidele ja hostelitele, kusjuures lisaks tasuta ööbimisele saad parimal juhul tuttavaks toreda inimesega, kes sulle kohalike eluolu näitab. Turistilõksude asemel saad käia nendes kohtades, mida kohalikud ka hindavad. Ja kuigi ma olen pool aastat elanud erinevate HC/CS inimeste juures, pole kordagi mulle mingeid siivutuid ettepanekuid tehtud.

Just eile saatsin lennukile toreda noormehe, kes meie juures kaks ööd ööbis ja selle eest tasus paki Lucky Strike’iga ka. Veini tõi ka, loomulikult. Ma südamest loodan, et ta sai meie huumorimeelele pihta ja ei arva nüüd, et me olemegi kari depressiivseid suitsiidikuid.

Advertisements

17 thoughts on “Urin Couchsurfingu teemadel

  • Liis ütles:

   Olles väga CS usku inimene, on mul raske selles nalja näha. Ilmselt on mul ka roostes huumorimeel, aga kui tegu on probleemiga, mille lahendamisega (st. seletamisega, et CS ei tähenda kepiklubi) ma pidevalt tegelen, siis selle üle nalja viskamine mulle küll naljakas ei tundu.

  • Rents ütles:

   Mis mõttes MITTE USKUDA? Me kirjutame oma südame sügavaimast põhjast. Pärdikute blogis ma üritan lihtsalt mingit poolharitlast teeselda, sest toda loeb mu vanaema, TÕDE on siiski ilublogis ja ma ei teinud sugugi nalja, kui ütlesin, et tahan suureks saades Anu Saagimiks saada ja et iga normaalne naine teeb rinnaopi, kui tal alla D korvi on. Ja nüüd ütled sa nii…

 1. ethelkxxk ütles:

  Aga nagu ma harja punaseks ajanud postituse all t6in paar näidet – on kahjuks vägagi t6si, et couchsurfis olemusest saadakse pidevalt valesti aru. Nii ei julgegi portaali promoda – sest kuhu see välja viib kui k6ik need valesti aru saajad 6hinal liituma ja Couchi pakkuma hakkavad?

  Accras elades ning couchsurfi liige olles saan alatihti kohalikelt kirju stiilis: “Tule mulle kylla, minu juures on juba palju valgeid maganud”

 2. Rents ütles:

  Couchsurfi kasutavad nii paljud inimesed, et arvata on, et osad neist vahepeal ka keppi tahavad ja proovivad, kas antakse. Euroopas hääletades puutun ma pidevalt kokku rekkajuhtidega, kes keppi küsivad – sellest hoolimata ei arva ma, et rekkajuhi amet sellist suhtumist tähendabki, paljud on täiesti toredad viisakad mehed. Samuti on kõik, kes minu käest seda kunagi küsinud on (nii couchsurfi kui autojuhtide kui lihtsalt inimeste osas) siiani viisakast eitavast vastusest aru saanud ja idioote, kes imestavad ja avaldavad arvamust, et nende meelest hääletaja/couchsurferi kasutaja ju põhimõtteliselt litsi tähendabki, on selges vähemuses.

 3. ethelkxxk ütles:

  T6si, CSi kasutavad palju inimesed ja nende soovid ja motiivid on erinevad. Lihtsalt mulle ei meeldiks kui idee CS-st kui v6imalike partnerite leidmise portaalist väga aktiivselt levib. Vahemalt ei peaks CS otsingu tegemise eesmargiks endale voodikaaslast leida – selleks on sobivamaid portaale.

  Vaga palju naisterahvad, kes Accras minu poole ööbima on tulnud, on kommenteerinud et yksikute meesterahvaste käest nad kyll majutust ei kysi, välja arvatud juhul kui nimetatud isikul t6esti on palju väga häid soovitusi.

  Ja ega ei meeldiks mullegi yksi v66ras linnas oma Hosti pool väidelda teema yle kuidas keegi meis sellest CS-st aru sai ja mida yhe katuse all magamisest ootab.

 4. ethelkxxk ütles:

  Millega k6ik n6ustuma, peab kui CS liikmeks regad:

  I won’t send SPAM email.
  SPAM is unsolicited e-mail, often of a commercial nature, sent to multiple users; junk e-mail.
  I understand CouchSurfing Is NOT A Dating Site.
  The purpose of the network is to foster cross-cultural connections; it is not to be used to romantically pursue other members. We do not tolerate harassment.

 5. ethelkxxk ütles:

  kle see on lihtsalt copy-paste reeglitest, romantika v6i mitte, aga neid tingimusi lugedes voiks ju aru saada, et tegemist on hostingu portaaliga ja vaikese nussi otsimise jaoks on paremaid portaale, mis pakuvad kepi otsijale palju sellist kasulikku informatsiooni, mida CS-st ei leia. Naiteks informatsioon potentsiaalse partneri riistvara kohta ja sa ei pea ennast läbi närima sellisest asjasse puutumatust infost nagu, kas kyljealuseks saab olema madrats voi voodi ja mis endal kaasas peaks olema ning vahtima kellegi tobedat madratsi pilti, et vot selle peal saab k6ik toimuma..

 6. Liis-Marii ütles:

  no selles suhtes, et mõnikord seksid sõbraga ka ju? juhtub lihtsalt, kirg lööb üle pea kokku ja kõik. ma ei saa aru, miks see siis CSiga teisiti on. kui mulle tuleb keegi siia või mina lähen kellegi juurde ja on ilmne vastastikune tõmme, mõlemad tahavad ja takistusi pole, siis miks mitte. ei kujuta ette küll, et mõlemad osapooled tahavad ja on valmis, aga siis loetakse CSi lehelt seda reeglit ja jäetakse sellepärast tegemata..

 7. Anni ütles:

  Juhtusin juhuslikult lugema seda sama artiklit ja mind ka häiris. Kui juhtub vahel siis juhtub, we’re all human and can’t say I haven’t done it myself..aga niimoodi specifically otsida ‘kuumasid’ kutte ja reklaamida ja promoda couchsurfingut sellel viisil, is just wrong!

 8. notsu ütles:

  Muide, kunagi, kui ma hospitalityclubis igavusest ringi surfasin, sattusin kellegi itaallase profiilile, kes üldse ei varjanudki, et ta otsib kiirsuhteid ja kiitles täiesti ausalt, kui hea ta selle asja peale on. Ja tal oli ka külalisi käinud, kes samuti kiitsid, kui hea tas elle asja peale on. Ainult üks õnnetuke ei olnud tema profiiliga korralikult tutvunud ja siis tekkis koha peal veidi arusaamatusi, noh, piinlikke olukordi ja nii edasi, ei midagi hullemat, sest ega ta siis ometi vägivaldne ei olnud.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s