Elu on lill e. täiesti tavaline tööpäev

Ma peaks vist siia mingi hoiatuse panema, et sisaldab ka moondatud kujul karikakrajuttu. Igatahes laskun detailidesse, olge hoiatatud.

Täiesti Normaalne Tööpäev algas sellega, et jäin tööle hiljaks kuna hankisin endale kvaliteetpornograafiat, et see sõbra jaoks plaadile kirjutada. Jõudsin pisikese hilinemisega kohale ja esimese asjana oli klassikaline juhtum – prožektor ei läinud stepslisse. Kipub meil jonnima, noh. Kaalusin juba kuvalda hankimist ja suuremas koguses füüsilise jõu tarvitamist aga õnneks siiski kuuekümneseitsmendal katsel asi õnnestus. Nojah, edasi hakkas tõrkuma kassasüsteem, mis ka lõpuks leebus.

Aga siis, kella 11 paiku tundsin, et midagi on valesti. Kontrollkäik WCsse selgitas, et mul on täiesti ootamatult alanud igakuine needus. Ja seal ma siis olin – ei ühtegi abivahendit ja ei ühtegi senti, et neid hankida. Õnneks sekkus paari tunni pärast (seni hoidsin jalgu risti) jumalik hoolekanne palgaülekande näol. Lippasin apteeki, lippasin tagasi jõudes katuse alla täpselt enne vihmavalingi algust ainult selleks, et viie minuti pärast näha vett mööda seina põrandale nirisemas. Jep. Nii mõnedki ämbrid vett tuli põrandalt kokku korjata ja seda voolas üha juurde ja juurde… ja juurde. Vähemalt oli kaks ja pool tundi sisustatud.

Aga õnneks sain pärast sellist päeva pluss kahepooletunnist bussisõitu head veini ja seltskonda. Nii et elu on lill.

Advertisements

3 thoughts on “Elu on lill e. täiesti tavaline tööpäev

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s