Aiast ja aiaaugust

Nõmmel on mõnus elada. Siis on hästi palju suuri kivist majamürakaid ja pisikesi päkapikumajakesi, viieks sopiliseks osaks jagatud krunte ja palju muud põnevat. Vahel hakkab valus, et meie ei saa endale niipea lubada Päris Oma Kodu Nõmmel, aga seda rohkem ma praegu piilun ja kõrva taha panen. Ükspäev jalutades panin tähele, et minu ja Allani maitse aedade suhtes ei ühti absoluutselt. Iga aia, mille kohta mina õhkasin, et niiiiiii ilus, laitis tema maha. Lootusetu. Kuni üks hetk ma taipasin.

“Vaata, kui ilus see on!”
“Poollagunenud ju…”
“???”

Ühesõnaga kogu see aeg, kui mina olin rääkinud aedadest… oli Allan rääkinud aedadest. Piirdeaedadest. No neist ma ei tea midagi ja suuremat ei hooli ka. Mis aga puudutab neid teisi aedasid, siis mina unistan murust ja kolmest vanast õunapuust. Üks aianurk võiks olla selline sopiline ja natuke hooletusse jäetud ja siis aianurgas üks pisikene (aga seda ilusam) kiviktaimla. Mõned tulbid ka. Rohkem pole vajagi.

Advertisements

4 thoughts on “Aiast ja aiaaugust

  1. blondinka8 ütles:

    Mehed ja naised lihtsalt mõtlevadki eri ajukäärudega :D Ja me peamegi nii erinevad olema, et saaks teineteist täiustada. Lõpp hea, kõik hea…jõudsite vähemalt tuumani :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s