Kus tulevad kärbsepiitsad?

Nagu eelmise aasta hitt-naljast teada, siis Maximas on singi piiitsa ja juustu piiitsa aga kärbse piiitsat ei ole. Selveris ka ei ole, Prismas ei ole, Koduextras ei ole. Ilmselt pean osta.ee poole pöörduma.

Kõige pisem keeldus eile päeval magamast. See-eest tegi ta selle tasa öösel, magades kella üheteistkümnest õhtul kuueni hommikul ja siis peale söögipausi veel paar tundi otsa. Kuna ma eile õhtul olles minetanud kõikvõimaliku adekvaatsuse põhimõtteliselt anusin oma kolmest, et ta läheks üheks ööks oma voodisse ja ma saaksin välja magada siis ma ka välja magada sain. Murphyt teades jääb see nüüd viimaseks korraks lähima paari aasta jooksul.

Veel lastetutele lisamärkus, et jah – emadele tähendab VÄLJA magamine kuut järjestikust ööunetundi, mitte kahteteist. Kaksteist tundi järjest magada saan ma ilmselt siis, kui ma olen surnud.

Advertisements

One thought on “Kus tulevad kärbsepiitsad?

  1. Manjana ütles:

    kärbsepiitsa ostmine on küll tarbimisühiskonna tipp. kärbsepiitsa valmistamiseks on vaja mingit vart, mille saab, näiteks, kuskilt võsast ja mingit painduvat aga mitte liiga painduvat, lapatsit (vana sussitald ntx). Ühendad need, näiteks naelaga, omavahel ja surmarelv valmis :)

    üle 1-aastaste väikelastega saab juba küll magada, aga hiljem tuleb kogu jama ära koristada, mis ta omaette on kokku keeranud.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s