Selline lugu siis

Sometimes karma isn’t a bitch.

Hommikupoole vedasin end välja, käisin apteegis (esimest korda elus viisin sinna seisma jäänud ravimeid – check. Muide, nende kohta täidetakse põhjalik paber ja pidin allkirja andma. Ma ei teadnudki), postkontoris ja mänguväljakul. Noormees hakkas juba poole kodutee peal vaikselt pirisema ja nõudis seljankasuppi, aga ilma kooreta. No mõeldud tehtud. Ja siis algas see jabur osa…

Meie laps, kes ei söö MITTE MIDAGI, pistis nahka kausitäie suppi, läks VABATAHTLIKULT kempsu, seejärel vedas oma teki-padja meie voodisse ja teatas, et tahab tuttu minna. Pikutasin tal kõrval plikaga 10 min ja pilt on nüüd selline.

Advertisements

6 thoughts on “Selline lugu siis

 1. tikker ütles:

  mina olen mitu korda ravimeid apteeki tagasi viinud, keegl pole kuskil nimekirja teinud ega allkirja nõudnud, lihtsalt kotikese vastu võtnud. erinevates kettides on ehk erinevad reeglid…

 2. Kessu ütles:

  ma tahtsin just sama kirjutada, mis tikker.
  aga jossu, jossu hakkab ehk SUUREKS kasvama :)
  muide, kui plikal viimati õgarlusehoog (ca nädalane) peal käis, oli tulemus +4cm pikkuses, +3 numbrit jalanõus ja +3kg kaalus ;)
  BEWARE!

 3. Mann ütles:

  liis, sa küsisid mu blogis mähkmete kohta, ja kuna ma ei tea, kas sa satud tagasi vastust nägema, siis ma kirjutan siia kah =)

  baby cheeks mähkmed, mida meie kasutame, on tiba kallid, jah. mähe on 29 dollarit, see on siis kuskil 13 eurot, ja sisse käiv mikrokiust lapp 6 dollarit, ca 2 eurot.

  meie, tõsi, oleme neid trademe.co.nz, nö kohaliku osta.ee kaudu ostnud. seal on üsna tihti nad ühe-kahe kaupa müügil inimestel, kellele on titekingituseks antud, aga kes pole kasutanud, ja siis me oleme keskmiselt 10-12 dollarit vist mähkme eest maksnud, uuest peast.

  helge poole pealt aga: need mähkmed on nii erikuradimõnusad, et ma küll ei taha muid brände lapsele jalga panna. ma olen siin tervet hunnikut erinevaid mähkmeid näinud, aga need on minu arust ainukesed, mis sobivad no tõesti igas suuruses lapsele, olgu jalad kuitahes peenikesed või kõht paks.

 4. Mann ütles:

  Pardon! 29 dollarit on ikka 17 eurot, mitte 13. Mul oli matemaatiline blondiinihetk. Nii et Baby Cheeks on ca 17 eurot ikka.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s