Kes mind loeb?

Palun tõsta lugejatel käsi ja öelda kõva ja selge häälega vastus küsimusele “Miks?”

Ah et miks? Plaanin üldsuse sunnil paroolivahetust ja rohkemate postituste parooli alla panekut. Põhimõtteliselt jääks nähtavale mu isiklikud üldfilosoofilised või juhuirinad, perega seotut  ja pildilisi allikaid varjaks rohkem. See on lihtsalt jube, KUI palju informatsiooni enda kohta Internetis laiali pillutatakse… tahaks olla mingilgi määral kaitstud kurjade keelte eest või siis kaitsta vähemalt meest ja lapsi, mu endaga pole vist enam midagi peale hakata.

Advertisements

53 thoughts on “Kes mind loeb?

 1. Kadri ütles:

  Mina loen. Lihtsalt sattusin kunagi siia ja tundus selline blogi, mida tahaks lugeda. Vot sellepärast… Parooli pole julgenud küsida :)

 2. Kerr ütles:

  Ma loen ja sellepärast, et huvitav on ning su kirjutamisstiil meeldib. Parooli küsimiseni ei ole jõudnud, aga olen mõtelnud küll, et võiks. Kuid see on siiani ainult mõtteks jäänud.

 3. lugeja ütles:

  Loen, juhuslikult püsivalt. Loen, sest Su mõttemaailm tundub haakuvat minu omaga ja kirjutad hästi. Loen ka mitmete teiste blogisid, kes Sind lingivad.
  Parooli all olevad postitused oleksid kindlasti huvitavamad lugeda kui lihtne juhuirin, aga olen võhivõõras ja sellest tulenevalt leian, et ei ole õigustatud subjekt parooli nuruma (minusuguste võõraste uudistajate tõttu postitused parooli all ju ilmselt ongi).

   • EV ütles:

    Ka sama, parooli ei hakka küsima, olen täitsa võõras ja üldse mitte Eestis. Aga tore oli/on lugeda, kuniks veel ilma paroolita sai/saab. Mõnus pere on sul ja meeldiv ellusuhtumine ka:)

 4. ipi ütles:

  Loen, sest mulle meeldib näha Tallinnas killukest Tartut, olgugi, et minul selle konkreetse Tartuga otseselt asja olnud ei ole. Parooli ei küsi, sest olen võõras, aga piltidest päris ilma jääda ei tahaks, need annavad palju juurde.

 5. liis ütles:

  Ma loen, sest me jagame armastust triibikute vastu ja mõlemad oleme siiLid! :) No ja seepärast ka, et tihti tunnen Su mõtetes ära enda mõtteid ja teinekord on Sinu igasugustest seiklustest (alates vähese rahaga pere nädala menüü välja mõtlemistest kuni laste ja mehe ja iseenda huvide ja emotsioonide vahel žongleerimisteni) ikka väga inspireeriv ja lootustandev lugeda. No et, kui kuidagi ei tundu saavat siis üks leidlik ja vapper siiL ikka saab!

 6. Maarit ütles:

  Mina loen, parooli pole ka julgenud küsida, sest võõras inimene ju – loen seda mis kõigile avatud. Ning meeldib Sinu kirjutamise stiil, selline kahe jalaga maapeal, ent humoorikas.

 7. A. ütles:

  Mina loen ka ja nagu selliste päevikblogide puhul ikka – küllap miski on, milles iseend ära tunnen.

 8. Kadri K. ütles:

  Loen.
  Sattusin su blogi peale Tikri blogroll’ist. Nüüdki, iga kord, kui näen tema blogist, et oled midagi uut kirjutanud, kindlasti vaatan (kui just pole parooli all). Ise pole parooli küsinud, sest, nagu keegi varemgi kommenteeris, olen võõras.
  Miks ma loen? Üks asi on see, kuidas sa kirjutad, teine asi on see, millest sa kirjutad, kolmas on see, kes kirjutab. Mulle jubedalt meeldib!

 9. tulikiisu ütles:

  Mina ka loen. sest su mõttemaailm on niii sarnane minu omale. ja põnev on ausalt kohe :) Parooli ma ei ole julgenud küsida,

 10. suslik ütles:

  mina ka loen.
  sest mulle tundub, et ma saan aru.
  ja siis veel see, et sulle vist meeldivad ka sõnad.
  ja tartu.
  ja akna peal suitsetada.
  ja isegi kui need ajad on möödas. siis…
  noh, tead küll.
  aga ega ma parooli pole julgenud ka küsida. sest tegelikult olen ma ju võõras :)

 11. daki ütles:

  Mõtlesin, et tulen ja ütlen, et loen, sest sa oled äge ja nii ongi, aga Morme ja Kessu ütlesid juba palju paremini. Seega:

  Loen, sest sa oled supernaine ja nii ongi mul hea.

 12. minni ütles:

  mina loen, sest sa olid kunagi päris oluline inimene mu elus, huvitav ja kuidagi nostalgiline on jälgida, kuidas sul nüüd läheb. praegu on meil muidugi täiesti ühevanused lapsed ka, niiet seda põnevam.
  ja hästi kirjutad ka ja mõtted on head, hää on lugeda!

 13. Marta ütles:

  mina loen, umbes kiviajast peale… nüüd juba mh harjumusest :) …
  parooli ei oma, aga tahaks… äkki saadad?

 14. karini ütles:

  Loen kah pea kõikidel eelnimetatud põhjustel ja loeks ka edaspidi. Olen täiesti võõras ja tõenäoliselt ei puutu kunagi elus ka kokku aga kahju oleks kui ka virtuaalselt seda enam ei juhtuks.

 15. tafkav ütles:

  Mina loen (vähemasti 5 aastat juba), sest meeldib. Võõrana parooli ei küsiks, aga kui edaspidi vähemasti miskit selleta tuleb, loen edasigi.

 16. Mariliis ütles:

  Loen. Põnev on… vahest sõnastad mõtted, mis minu peas alles kuju otsivad tabavamalt ära. Ei ole ise nii osav sulesepp. (vat jah…) parooli küsimiseks kogun ka vaikselt julgust.

 17. Hellik ütles:

  Sest kuidagi on juhtunud, et loen. Mitte päris järjepidevalt, aga juba üsna pikka aega vist. Ju see on ikka uudishimu, mõned võõrad elud on huvitavad, mis teha.. samamoodi nagu mulle meeldib teiste akendesse piiluda.. ning raamatutes ja seriaalides inimestele kaasa elada. Ja Sa oled Huvitav Tüdruk slash Naine. Parooli pole küsinud, aga tegelikult tahaks, kuigi jah – olen võõras.

 18. udupea ütles:

  loen, eelkõige krati pärast ja selle pärast kuidas te tema tegemistesse suhtute ning kuidas Sa neid kirja paned. võõras olen, kehtivat parooli ei tea.
  muud kirjutised on ka lahedad, küllap kaifin neid samuil põhjuseil miks ma hästi tehtud dokusi vaatan – elu on huvitav asi

 19. Liis ütles:

  Kuulge kallid inimesed, miks te varem mind kommenteerinud ei ole? Mulle oli mulje jäänud, et mind loevad ainult Kessu, Daki ja Tikker…

  • tafkav ütles:

   Mina pole varem (eriti) kommentaarinud, sest ma pole eriline kommentaator. Ma enamikus oma loetavate blogide peale ümisen omaette, noogutan ja nii ongi. Kui on like-nupp, siis kasutan seda või mingit muud sarnast jubinat. Loogika sedapidi, et misasja ma ikka kommenteerin teise elu, see ju tema elu…

 20. Maarja Oras ütles:

  Mina loen sellepärast, et ammune tuttav (ikka tore teada, kuidas sul läheb) ja huvitav (või lõbus, olenevalt postitusest) jutt ka. Parooli pole samuti julgenud küsida, sest tundub, et nii hea tuttav äkki ikka pole… Aga kui sa ise tunned, et võiksid mulle parooli saata, siis loeksin muidugi hea meelega kõike – ma lihtsalt ei tea, kui isiklikke asju sa parooli taga kirjutad. :) Igal juhul loodan, et jätkad vähemalt osaliselt paroolita.

 21. maavilane ütles:

  Loen sest sattusin tuttava blogrolis sinu peale mingil aega-on-palju-hetkel ja jäin pidama, sest kirjutad põnevalt ja hästi. Väikeste laste emana on põnev lugeda ka, kuidas sa Kratiga toimetad. Parooli pole küsinud- täiesti võõras sulle, aga vabsaid poste loen pidevalt.

 22. kaur ütles:

  Mina loen, mõnikord, sest sa kirjutad huvitavalt ja tundud ise ka huvitav inimene olema. Ja teed nalja. Ja on ju põnev teiste ellu sisse piiluda, eks :)

 23. kaur ütles:

  > See on lihtsalt jube, KUI palju informatsiooni enda kohta Internetis laiali pillutatakse…

  Jaa… Eile otsisin ühe Iida klassiõe isa telefoni. Võtsin ta e-maili aadressi (klassi listist) ja panin googlesse. Esimesed vastused olid http://www.mahajataha.com pealt. Võttis mõtlema, ja pani iseennast googledama :)

 24. Anni ütles:

  mina loen ka.
  ükskord sattusin kellegi blogi nimekirjast ja nüüd tulen ikka ja jälle tagasi sest on tore, reaalne ja omamoodi:)

 25. r. ütles:

  Südamlik ja armas blogi. Et kui pole aega enda tittede kõrvalt oma isiklike sõbrannadega suhelda, siis see on selline asendustegevus. Lohutuseks. Väga hästi lohutab. Umbes nagu sa oleksidki minu sõbranna. Lihtsalt sa ise ei tea.
  Väga kurb kui enam lugeda ei saa…

  :)

 26. Merle ütles:

  Mina loen! Hakkasin lugema siis, kui ilmusid kirjutised kass Kitast ja jäingi lugema…. Ju siis on siin, mida ka täiesti võõral inimesel on lugeda! Ja nagu mitmed eelpool olevad inimesed on maininud – parooli pole julgenud küsida, ikkagi võõras….:)

 27. tuhatjalgne ütles:

  Ma ka loen! Nagu näed, siis mitte just väga tihti. Sa kirjutad hästi ja noh, mis seal salata, teiste blogide lugemine on mulle vist umbes sama, mis mõnele seebiooperite vaatamine. Et kuidas neil läheb ja nii.
  Aga me ka üksteist kuidagipidi ei tunne ja ma ei ole seepärast paroole tihanud küsida. Sest kuidas sa ikka välja uurid, kas ma olen selline süütu blogilugeja või hoopis mingi kuri mimm, kes pidevalt kahtlasi nurjatusi plaanib.
  No ja mingit asjalikku kommenteerijat minust kah ei ole.
  Aga ma loodan, et sul tuleb ikka neid kaitsmata postitusi ka, mida ma edasipidi lugeda saaksin :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s