Judolaps

Üks härramees meil siin käis juba pikemat aega peale, et tema tahab judotrenni ja tema tahab judotrenni. Esiteks Lotte eeskuju, eksole ja teiseks on minupoolsest suguvõsast üks täiesti arvestatav judokas ka eeskujuna olemas. Nüüd ta on siis kolm korda käinud, mina tassin sel ajal enamasti plikat (või olen tööl) aga Allani väitel on poiss tubli ja püüdlik ja talle väga meeldib.

Lisaks võidab ta mind kabes. Ja räägib surnuks ja mis mind täiesti hämmastab skaalal “alles ta oli beebs ja mahtus mulle pihku!” on see, et talle on võimalik juba mingeid asju reaalselt seletada ja põhjendada. Eile diskuteerisime teemal, mis mul autot ei ole.

Väike laiskusepisik on küljes ja kuulmine on valikuline, aga see eest on ta üldiselt sõnakuulelik, empaatiline, taibukas ja üle kõige maailmas armastab oma Väikest Õde. Mistõttu ka Retikas seisis mul eile voodis püsti ja seletas näpuga enda peale näidates: “See on Eti! See on minu väike õde!”

richard

Pilti tegi Helen Vaher ja SELLEGA ma lihtsalt pean eputama, sest minu meelest on mu selle viiese kvintessents siin väga hästi esindatud.

Advertisements

2 thoughts on “Judolaps

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s