6:22

Ma ei tea, kas see on nüüd plika bioloogilisest kellast või sellest, et ma ise olen end igat pidi üle töötanud ja pundardesse mähkinud ja vaba aega sisuliselt pole, aga igal hommikul punkt kell 6:22 läheb mul uni ära. Ka siis, kui ma midagi teha EI SAA, sest inimesed vastavad mulle alles esmaspäevaks ja enne seda on midagi kokku kirjutada võimatu. Või noh, ma lähen tööle, aga sinna alles mõne tunni pärast ja lapsi ka täna ei ole.

Eks ma siis kohvin ja koristan ja loen oma lemmikinimest maailmas, sest kõikidest nendest blogidest mis ma hommikuti lahti klikin, on tema oma ainuke, mis nõuab niipalju süvenemist et ma seda rööpräheldes teha ei saa.

Ettevõtluskoolitus algab 28. oktoobril. Eile põhimõtteliselt nutsin verd, sest töö juurde sadas sisse inimene, kes otsis riidest mähkmeid ja ma ei saanud muud teha kui ta surnuks rääkida, oma meiliaadress anda… ja teise poodi juhatada.

Kas keegi leiab mõne koolituse sel sügisel, kus õpetatakse teksti toimetama ja võibolla ka komasid panema ning mis ei ole ülikallis?

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s