Elust seestunud kaheaastasega

Teate, mis on parim asi jagatud hooldusõiguse juures? Sa saad lapsi ühekaupa! Mitte, et see levinud praktika oleks – valdavalt käivad Kratt ja Kratitar ikka käsikäes ja kohe kui üks on silmapiirilt kadunud, haarab teist hirrrrrrmus igatsus… aga igatahes olen ma tänaseks olnud kaks päeva ainult pisemaga.

Mis on võrratu, sest meil oli hommikul aega kaks tundi voodis lesida ja kleepse raamatusse kleepida.

Plika lemmiksõnaks on nende kahe päeva jooksul kujunenud “naljakas”.  Naljakas võib olla absoluutselt kõik, näiteks tegime me eile kooki ja ta aitas kohupiima segada. Korraga maandus pool kohupiima-munasegu põrandal ja kostis vaikne itsitus:
“See oli nallakas!”
Sekund hiljem konstanteeriti juba fakti: “Emme koristab ära.”
Ja läinud ta oligi…

Täna hommikul pärast kleepsumaaniat nõuti vanni. Või noh, mis nõuti – roniti vanni, pandi vesi jooksma ja kui ma kuulsin vannitoast lurtsatust siis nägin, et päästa pole enam midagi: juba kolmas pudel ökošampooni oli muundunud äärmiselt ebarentaabliks vannivahuks. Kaks minutit hiljem kostis karjatus:
“Eti tahab välja!”
Tõstsin selle susliku siis välja ja mässisin rätikusse, ise nentides: “Ega sa vist pesta ei tahagi, sa tahad ainult rätiku sees nunnu olla.”
“Jaa. See on nallakas!”

On muidugi. Ma loodan, et mul on see meeles kui ma uut šampooni ostan ja veearvet maksan. Või peaks muna peale üle minema?

PS: In your face, Rents, MINA olen Eesti esititeblogija. Mis siis, et mul on lugejaid umbes miljon korda vähem kui Mallul.

Advertisements

One thought on “Elust seestunud kaheaastasega

  1. Rents ütles:

    Eiei, mina usun ikka, et tore muidugi, kui mul läheb hästi, aga veel parem, kui kellelgi teisel läheb halvasti. Nii et see, et sa Mallule ära panid, on ainult puhas võit.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s