Tere, minu nimi on Liis ja ma olen mähkmesõltlane

Sest umbes nii asi on. Ükspäev käisin Malluga Nõmme turul ja kui üks neiu meid eemalt tükk aega piidles, siis ma mõtlesin et selge – Mallu fännitar tuleb tere ütlema. Aga oh ei, pöörduti hoopis minu poole: “Tere, sa oled Liis, eks? Ma tahaks sulle ühte mähet näidata.” Ja siis ma nägingi ära need nunnukad, mida ma olen pool aastat üritanud Mähkmekrati valikusse ka saada, aga kuna ma pole (veel) käibemaksukohustuslane, siis nad keelduvad mulle hinnakirja saatmast. Pool aastat olen pidanud suhtlust sagedusega paar meili kuus sisuga hinnakirja ei saa saata, sest ma pole käibemaksukohustuslane, aga mina tahaks saada mingitki aimu hulgihindadest enne kui ma ühe maaletoomisvõimaluse tõttu käibemaksukohustuslaseks hakkan, aga hinnakirja nad ei saada, sest… Ja nii edasi. Mähkmed ise on muidugi ülinunnud ja eks ma pressin edasi.

Eile käis poes üks klient, kellele ma olin kunagi kodus esitluse teinud ja tahtis veel tooteid osta. Mis oli suurepärane, sest üldiselt praegu tellimusi eriti ei ole ja hakkabki vaikselt meeleheide tekkima. See äkkvisiit andis mulle jõudu minna lõpuks ometi Katre juurde nendele mähkmetele järgi, mis ma talle kuu aega tagasi nädalaks laenasin. No ja kuna Paavo ütles esimese umbmäärase küsimuse peale, et ta vist eisuudaeiviitsieisaa ja minul kickis feminist ini (ma suudan ISE ka selle traktoriratta ära vahetada!), siis kaplasin ma eile KOLM tundi läbi PADUVIHMA mööda linna ringi koos KAHE lapse ja MÄHKMEKOTIGA. Nope. Won’t do that again, edaspidi kasutan lihtsalt julmalt ja ebaõiglaselt ära inimesi, kellel on auto. Ma loodan, et Katre ikkagi kirjutab midagi ka hoolimata sellest, et ma ta ääretult ebaprofessionaalselt kolmeks nädalaks ära unustasin.

Ja siis täna, saate aru täna näitas Katariina mulle üht mähkmetootjalehte ja kui ma hulgihinnakirja küsisin, siis tuli välja, et selle Rootsi firma taga on eestlane. Seega ilmselt saab sealt asja. Ma loodan.

Mähkmeid kõigile! Ma lähen pesen nüüd ennast selle jooksmise peale ja jagan pizza näljastele paavianidele laiali.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s