Kuidas universum mind nöögib

Ei saa salata, et Mähkmekratiga on asjad kidurad ja ei liigu ei edasi ega tagasi. Inspiratsiooni otsimiseks teen ma igasuguseid veidraid asju, üleeile näiteks kuulasin Denise’i loengut rahablokkidest. Nõuanne number üks oli mitte teha tasuta tööd, sest kui uinversum näeb, et sa teed tasuta tööd, siis ei saadagi ta enam sinu poole võimalusi oma tööga teenida. Kodune ülesanne number üks: rahameditatsioon! Lubada endale, et alates tänasest päevast ei tee enam tasuta tööd ja võimalused teenida hakkavad tulema. Denise hoiatas ka, et KOHE pärast meditatsiooni lõpetamist saadab universum mulle testi ja ma saan kolm ahvatlevat pakkumist… teha tasuta tööd. Kas siis lihtsalt firma promomiseks või mingi vastuteene eest. Häh! irvitasin ma mediteerides.

No ja arvake kolm korda, kas järgmisel hommikul oli mu meilboksis järjekorras kaks pakkumist tasuta promoks?

Nüüd istungi lõhkise küna ees – ühest küljest on see tõesti nii, et kui ma sõidan oma kulu ja kirjadega kuhugi TüriPaidesse, siis ei saa ma sealt reaalselt mitte midagi tagasi. Teisest küljest aga… tasuta promo. Võibolla keegi ostab? Ma saan midagi TEHA, et Eestit ökoriigile lähemale tuua?

Ausõna, hakka või Malluka kombel raha koguma, et stardikapital kokku koguda…

Denise-DT-Lucky-Bitch

Advertisements

4 thoughts on “Kuidas universum mind nöögib

  1. Ingrid ütles:

    Kui sa sooviks oma plaane arutada, et selgusele saada, mis edasi teha, siis võta ühendust. Mul on kaks start-up firma kogemust seljatatud ehk saan abiks olla.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s