Puhkuse lõpp

Mul on vahepeal tunne, et mul on ajukasvaja. Lugesin just Karikate Emanda blogi ja no päris tõesti jah, ilmselt on kasvav hajameelsus ja suutmatus tekkinud seoses meeletu stressiga, aga mõned asjad on läinud liiga kaugele. See, et mul kimpude kaupa juukseid peast langeb, on isegi OK. I can deal with that. Aga ma olen kaotamas oma verbaalset võimekust ja ajan lihtsaid, igapäevaseid sõnu sassi. No näiteks:
“Paavo toob neile võrevoodi ja siis hakkavad mõlemad seal magama.” (NARI! Narivoodi! Ma ei pane kahte last võrevoodisse.)
Ülejäänud toidu kohta: “Yes, I can read it later at home.” (Tegelikult ikka süüa, mitte lugeda, eks.)
Ja nii edasi.

Sõnaga: võtsin jõuludest homseni puhkust. Täna on siis see harjumispäev, kui peaks mõned kirjatööd ära tegema. Homme päris tööle. Minu meeleolu:
tumblr_mrtwltpSxZ1swic9go1_1280

Kuulutasin aastalõpul suure suuga, et lõpetan Mähkmekratiga tegelemise ära… ja nüüd on mul esitatud kaks arvet ja kokku lepitud kaks kodust nõustamist. Ma ei jõua kolme asja + lastega tegeleda ja ma lihtsalt ei tea, millist neist ära jätta.

Advertisements

4 thoughts on “Puhkuse lõpp

  1. Ingrid ütles:

    Hear hear! Ma arvan et lastega tegelemine on overrated – nad kasvavad ise. (Mu arvuti komaklahv ei tööta seega krõnksud puuduvad laustest mehhaanilisel põhjusel)

  2. Liis ütles:

    Puhtpragmaatulisest vaatenurgast: kui ma läheks otse kodunt tööle, siis saan ma hakkama 40 minutiga tõusmisest uksest sisse astumiseni. Kui mul on lapsed, siis heliseb kell 0630 ja tööle jõuan natukene 9 läbi. Sama tagasiteega.

  3. Kriss ütles:

    Olla üksiema mitmele lapsele ja käia seejuures täie kohaga tööl ongi tegelikult üsna võimatu. Imetlen kõiki, kes seda suudavad. Aga kõikvõimalike unustamiste vältimiseks hakkasin mina kõiki ülesandeid märkmikku kirja panema: mul on seal kirjas, kellele on vaja helistada, milliseid lugusid millises järjekorras teha, kõik lastega seonduvad sündmused (kellel vaja viiul parandusse, uued balletisussid osta, sünnipäevakingitus sõbrannale jne), muud käigud ja asjatamised (ka lubatud kinoskäik sõbrantsiga, sest muidu ma unustan). Kui asi on tehtud, tõmban maha. Mul toimib see värk väga hästi ja vähemalt olen ennast vabastanud niimoodi asjade meelespidamise painest ja unustamisehirmust.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s