Minu elu esimene ilupost

Madikenist inspireerituna.

Olen pikalt ja aastaid võidelnud suhtumise vastu, et ainult meigitud naine on ilus. Mina ei kasuta, sest mind häirib, kui midagi on mu näol ja üldiselt paistan ma meigiga endale nii võõras, et ei taha. Kogu oma noore elu jooksul on mul olnud kolm meiki – keskkooli lõpp, pulmad ja pildistamine artikli jaoks. Proovinud ja katsetanud olen, kuna töökohal on igasugused öko-möko testrid olemas, siis loomulikult me katsetame, et kuidas üks või teine asi on. Nii et ripsmetušš ja huuleläige on mul siiski olemas, mõned BB-kreemi testrid ka juhuks kui on Väga Sitt Päev ja tahaks näost mingi asja ära varjata.

Igapäevaselt leiab kasutust ainult kristalldeodorant ja hambapasta, sest juukseid pesen ma kord nädalas ja keha tavaliselt veega. Seebiks ja raseerimiseks on mul hullumeelselt hästi lõhnav ja vahutav teolimaseep. Viimati Marju sünnipäeval oli teolimast ja teoteraaiast juttu ja ma tean küll, et esimene emotsioon võib olla fuih!, aga arvestades fakti milleks teolima looduse poolt loodud on, on täiesti loogiline, et see päriselt ka kaitseb ja niisutab nahka ning parandab haavasid ja arme.

Teolimaga edasi. Ma olen katsetanud üsna palju igasuguseid kreeme ja õlisid ja jumalteabmida, aga mitte ükski ei ole nii hästi sobinud, et ma oleks seda kasutama jäänud. Ka teolimakreem oli minu jaoks natuke liiga rasvane, siis saatis firma meile aga teolimaseerumi testreid ja ma armusin esimesest katsetusest. Kui ma olin hunniku testreid juba salaja ära kasutanud, siis lasin lõpuks sünnipäevaks endale seerumi kinkida no ja nagu juuresolevalt pildilt näha on, siis seda ma reaalselt KASUTAN ka. Küll mitte iga päev, aga see just seerumi juures mõnus ongi, et paar korda nädalas mäkerdamisest piisab küll.

IMG_1273[1]

Juuste osas pidin katsetama aastaid. Mu loomuliku paksu Kunksmooripahvaka kuivatamine võtab nimelt tunde ja nad on üsna rasused, seega tahtsin midagi, mis peseks täitsa puhtaks nii, et kord nädalas pesemisest piisaks. Nüüd on neid variante suisa kaks – Bema oma lõhnab paremini, peseb veidi kehvemini aga samas ei kuivata peanahka, BioKap on lõhnastki tuntavalt nii kange kraam, et tõmbab peanaha ka kuivaks ja kihelema. Seega pesen vaheldumisi. Enne kammimist ja Retil ka kasutan Aubrey pihustatavat palsamit.

Olekski kõik, kui poleks mu väikest mitteökot kirget kahe parfüümi vastu – Elizabeth Ardeni Green Tead läheb mul vist juba kolmas pudel ja Body Shopi White Musk Smoky Rose on lihtsalt ju-ma-lik. Õnneks nii intensiivne, et tihti ei taha.

Advertisements

12 thoughts on “Minu elu esimene ilupost

  • Liis ütles:

   Pakk läks teele. 5 teolimaseerumit, 5 teolimakreemi ja üks pisike veini-kaneeliseep (ma lihtsalt kaifin seda lõhna, sellepärast -äkki meeldib sulle ka). :)

  • miiu ütles:

   mina erutusin ka! ostsin järve keskuse ökopoest emuõli, et seda oma triibulisele kõhule määrida naiivses lootuses, et see kuidagimoodi aitab. poemüüja käskis mul järgmise asjana teolima proovida ja selle postituse peale siin nüüd peangi minema ja selle koju tooma!

 1. Liivi ütles:

  Ma tahaks ka nii, et korra nädalas pesen pead, aga ma peaksin iga päev pesema, kui tahan okei välja näha. Kui kuskile minekut ei ole, siis pesen üle päeva. Ja samas on mul mure kõõmaga. Ei saa kasutada šampoone, mis kuivatavad, aga ei saa kasutada ka neid, mis peanahka niisutavad, sest siis on jälle juuksed kohe rasvased. Olen proovinud tasakaalustavaid salongitooteid, aga tulemuseks oli vaid see, et kõõm hakkas vohama. Praegu pesen Puhta Looduse šampoonidega ja palsameid ei kasuta, kõõm enam suur mureallikas ei ole, aga juuksed lähevad ikka kiiresti rasvaseks. Muus osas olen sarnane, ma ei meigi end peaaegu kunagi, ja kui seda teen, siis kasutan ainult ripsetušši ja hügeenilist huulepulka. :D

 2. Kati ütles:

  Ma niiii tahaks kasutada mõnda öko-pulka (higipulka siis), aga no ei saa. Higistamisest ma nii kui nii looduslikult lahti ei saa, selleks on vaja neid alumiiniumiga pulkasid, seega peangi leppima sellega, et riietun alaliselt musta, kus midagi näha pole. Aga enamus pulkasid ju ka määrib riideid või ei maskeeri lõhna – mis on kaks tingimust, mis peavad olema täidetud, kui ma pulka kasutada tahan.

  Viimane suur pettumus oli Madara rull-on deodorant. Enne seda pettusin Dr Hauschka rohelises rull-on deodorandis. Otsingud jätkuvad.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s