Mis ma eile tegin

Nädal aega ei ole ma teinud midagi. Kui mitte midagi tegemiseks nimetada kahe raamatu lugemist ja meeleheitlikku pahnast vabanemist. Ses suhtes et ma ei saa öelda, et minimalism ja vähem asju oleks minu jaoks mingi uus kontseptsioon, aga hoolimata sellest, et ma poes peaaegu ei käigi, need asjad ikkagi kuidagi minu juurde hiilivad. Viimaste nädalate jooksul olen viinud taaskasutusse suure koti lasteriideid, vanarauda auto ja voodiraami, ära andnud nõusid… Üle on veel pidulik kleit suuruses 92, pannikaas diameetriga 26cm ja tühjad kohvipakid, mis eelmise aasta märtsis lubasin viia taaskasutuskeskusse Kraam, aga ma isegi ei julge küsida, kas nad neid veel soovivad. Anyone?

Eile sain ennast lõpuks voodist püsti, mässasin natukene närvipingest tuleva kehva enesetundega ja kell kaks käisin lõpuks psühholoogi juures, mille aja olin ma pannud detsembri alguses, siis tühistanud, siis detsembri lõpus, siis tühistanud ja noh… nüüd siis lõpuks sain kohale. Pärast viimatist kogemust Prootoni lastepsühholoogiga oli mul vaja lihtsalt teist kogemust kes ütleks, et ma ei ole loll, saamatu, imbetsill, hoolimatu, lammas… ja kõik need muud sõnad. Ja tuleb välja, et ei ole. Kes oleks uskunud?

Pärast seda käisin Solarisest kooki ostmas ja kuna mu lemmikkonservid olid soodushinnaga, läksin sealt ära nii koogi kui ka 10 konserviga – kuniks kapis on võiube, kikerherneid ja erinevas formaadis tomatit, ei ole võimalik nälga surra. Sõin Mariliisi ja ta tütrega kooki, käisin võtsin kodunt küla pealt laenatud püksid ja läksin akrojoogasse, kuhu ma samuti olin üritanud jõuda kuid ja kuid… no ja kui ma nüüd jõudsin, siis lõi mul välja vana sõber liigesepõletik ja mu parem käsi oli pmst liikumatu, aga tegin nii palju kui sain ja isegi kutsuti tagasi.

Ma tean, et minust ei paista seda välja (hehe), aga ma olen tegelikult väga socially awkward penguin ja igasugune uues seltskonnas minu jaoks täiesti võõra asjaga tegelemine on minu jaoks… pehmelt öeldes hirmuäratav. Väga hirmuäratav. Ületamatu. Yay, I did it! 

penguin

Advertisements

10 thoughts on “Mis ma eile tegin

 1. väga väga naine ütles:

  Mul on ka need krdi kohvipakid kapis. Aga ma küsida ei karda, lihtsalt jõukulu peab mõistlikku kohta minema mõistlikul ajal. Praegu kohe ei jaksa. =)
  1. veebruaril küsin, onjo, ja siis ütlen sulle ka =)

 2. Pikajuukseline Ema ütles:

  Nii tore, et said psühhil käidud ja akrojoogas ka, masendavast mugavustsoonist on ju RASKE välja astuda! Respect! Kas julged veel minna?

  Ma sattusin ka eile “korraks” poodi ja naasesin 12 kikerhernepurgiga ja 14 purustatud tomati tetrapakiga :D Muidu maadlen asjade sorteerimise ja ära viimisega, aga nad ikka siginevad juurde jah, nii et korraks tuli täitsa kaksikõe leidmise tunne, kui su postitust lugesin :D

  Tühjad kohvipakid ainult jäid mängust välja, kohvipaksu kogub mu õde (sest sipelgad võtasid ta aia üle ja kasutatud kohvipaks on kõige lapsesõbralikum mürk), aga pakid kannan pakendisse, sest kuna mina novembris kohvitamise maha jätsin, siis tühjenevad kohvipakid palju aeglasemalt meil kodus. Loodan, et nad ikka tahavad sinu omasid varsti, küllap nad sõbrapäevaks ikka on ärganud seal Kraamis. :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s