Imetrikid, imenipid…

… ehk kuidas märkamatult suunata väikelapse riietevalikut :P

Prooton on printsess, nii uskumatu kui see ka pole. Ja printsess tahab ikka panna lasteaeda selga kõige kaunimad kleidid… paraku on kõige kaunimad kleidid mängimiseks ja kombeka alla panemiseks veidike ebamugavad. No ja sellest tekkis muidugi pooltel hommikutel draama, mille peale ma järjekindlalt seletasin, et on MÕNED kleidid, mis on peokleidid.

Sestap on meil Süsteem.

Üritusteks mõeldud kleidid on printsessiga riidepuudel ja Prooton teab, et nende hulgast ta hommikuti valida ei saa. Teised on kõik vabakasutuseks ja üldiselt otsustab ta oma riietuse ise, vaid väga kiiretel hommikutel viskan ma midagi pihku.

16295729_1335731723113859_674567580_n

Teine asi, mille alles täna hommikul avastasin (kus ma elanud olen?) – Vesta-Linne raamatud. Raamatuvahetuses nägin, haarasin ja oli nii super, et nüüd otsin teisi ka. “Kohe voodisse!” on olemas ja “Nuusu” meie poole teel. Olen täiesti kindel, et Prootonile meeldivad.

Advertisements

One thought on “Imetrikid, imenipid…

  1. Liivi ütles:

    Huvitav kokkusattumus. Neljas kandis täna samasugust narmaste ja volangidega Ladina-Ameerika stiilis tantsukleidi, päeval saatis tema parima sõpsi ema oma lapsest ühe pildi ja sellel oli sama kleit seljas ning nüüd vaatab siin ka see kleit vastu. Kolm on kohtu seadus! :D

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s